OZNAM

OZNAM.

Oznamujeme mamičkám, oteckom, ktorí navštevujú ambulanciu detského lekára so svojimi deťmi, že ambulancia je presťahovaná do nových priestorov na ulici Žerotínova bašta č. 10.

Od 27.8.2018 sa tešíme na Vašu návštevu. 

Len 500 metrov od pôvodnej ambulancie.

Pediatria v Nových Zámkoch

“Ambulancia sa v r. 2009 transformovala a viac ako 15 rokov poskytuje primárnu starostlivosť pre deti a dorast. Navštevujú nás rodičia zo širokého okolia. Technologicky sa radíme k progresívnym a neustále sa modernizujúcim pracoviskám s moderným certifikovaným technickým vybavením. Technika nám pomáha a neobťažuje nás.”
MUDr. Monika Korčoková
Odborný garant pre pediatriu

IMG1028

Mgr. Renata Hralová
Sestrička

IMG1037

Kontakt

Žerotínova bašta 10,Nové Zámky 94001
Pondelok-Piatok,7.00 - 15.00
MT:0917 221 510

Chcete prihlásiť Vaše dieťa do našej starostlivosti?

Novorodenec. Rodička nahlási v pôrodnici, že bude navštevovať detského lekára u nás. Dohodu u nás zaevidujeme po príchode z pôrodnice a návšteve u nás.

Pri presťahovaní. Rodič podpíše dohodu o ošetrovaní dieťaťa v našej ambulancii a my si vyžiadame zdravotnú dokumentáciu od predchádzajúceho lekára.

Prestup od iného lekára. Postup rovnaký ako pri presťahovaní.

Prihlásiť sa rýchlejšie?  Stačí vyplniť formulár, podpísať ho a poslať k nám poštou, alebo na mail /pediater@femina-m.sk/ . Máte istotu, že nemusíte narýchlo hľadať odbornú pomoc, prídete podľa vlastného uváženia. Formulár na stiahnutie...